Usługi IT dla biznesu

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości usług informatycznych z sukcesem realizując zadania, począwszy od najmniejszych pojedynczych zleceń i kończąc na kompleksowej usłudze zarządzania infrastrukturą informatyczną czy projektami. Definicję IT Care & Control najłatwiej przybliżyć synonimicznym określeniem – „opieka informatyczna”. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich przedsiębiorstw, niezależnie od tego czy posiadają swój pion informatyki i potrzebują sprofilowanego wsparcia czy też nie dysponują żadnymi zasobami IT i wymagają zapewnienia kompleksowej, profesjonalnej usługi, wypełniającej istniejącą lukę.

Zachęcamy Państwa do zaznajomienia się z profilem działalności naszego przedsiębiorstwa a docelowo do kontaktu i ewentualnego spotkania, na którym z przyjemnością odpowiedzielibyśmy na Państwa pytania starając się rozwiać ewentualne wątpliwości.

Poznaj nasze usługi

Outsourcing usług IT

Outsourcing: angielski skrót od terminu outside-resource-using, oznaczającego korzystanie z zasobów zewnętrznych.

Outsourcing zasobów informatycznych dla firm, które nie posiadają na tyle dużego środowiska, żeby ekonomicznie uzasadnione było utrzymywanie pionu IT to doskonałe rozwiązanie, pozwalające znacząco ograniczyć koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa. Wykupując dedykowany pakiet usług, zapewniają Państwo sobie profesjonalne wsparcie partnera, który przejmie na siebie ciężar obsługi informatycznej.
Firmom posiadającym swój dział IT oferujemy wsparcie w obszarach, które są poza kompetencjami pionu informatyki, bądź też brakuje zasobów lub potrzebna jest ich realokacja do realizacji powierzonych zadań/projektów, związanych np. z chwilowym znaczącym wzrostem zapotrzebowania na usługi IT.
Obsługujemy firmy między innymi w zakresie:

 • administracji serwerami zarówno pod względem sprzętu jak i oprogramowania, np. serwery poczty, www, AD, plików, proxy, etc.
 • zarządzania sieciami teleinformatycznymi
 • zapewnienie wsparcia ServiceDesk (HelpDesk) dla końcowych użytkowników
 • utrzymania i kontroli dostępu do usług
 • rozwój aplikacji, przetwarzanie danych
Skontaktuj się z nami

Oprogramowanie na zamówienie

Dedykowane oprogramowanie „na zamówienie” dopasowane do Państwa wymagań i potrzeb rynkowych.

Oferujemy Państwu stworzenie dedykowanego oprogramowania „na zamówienie” dopasowanego do Państwa wymagań i potrzeb rynkowych.
Tworzone oprogramowanie cechuje intuicyjna obsługa, jest bezpieczne i nie wymaga specjalistycznych szkoleń. Możemy przygotować je zarówno pod systemy Ms Windows jak i linux/unix w architekturze Rich/Thin Client. Oferujemy także pomoc w optymalizacji istniejących rozwiązań informatycznych. Naszymi projektami staramy się zawsze osiągnąć stawiane cele biznesowe, między innymi:

 • automatyzacja
 • integracja
 • redukcja kosztów
 • usprawniona komunikacja
 • rozwój aplikacji, przetwarzanie danych
Zapytaj o wstępną wycenę

Audyt

Audyt: systematyczna i niezależna ocena w celu określenia poziomu zgodności z obowiązującymi normami

Ma na celu niezależnie i obiektywnie ocenić stan zastany całościowej infrastruktury IT oraz aspektu związanego z posiadanymi licencjami. Jego wynikiem, oprócz dokładnej wiedzy o posiadanym sprzęcie, oprogramowaniu, licencjach (inwentaryzacja), jest także informacja o problemach jakie występują wraz z wykazem potencjalnych ryzyk oraz propozycją dedykowanych rozwiązań.
Proponujemy Państwu kilka rodzai audytów:

 • audyt posiadanych licencji w porównaniu z zainstalowanym oprogramowaniem
 • audyt jakościowy i ilościowy oceniający stan infrastruktury informatycznej (sieci, serwerów, stacji roboczych)
 • audyt systemu wydruku, dzięki któremu można zredukować koszty i urealnić miejsca ich powstawania
 • utrzymania i kontroli dostępu do usług
Zapytaj o ofertę

Sieci teleinformatyczne

Sieci teleinformatyczne: audyty, projektowanie, wykonawstwo, utrzymanie i administracja

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi wykonania i utrzymania sieci komputerowych. Stawiamy na stabilność i bezpieczeństwo, dlatego w naszych realizacjach stosujemy wysokiej jakości okablowanie i urządzenia pasywne oraz wykorzystujemy sprzęt renomowanych producentów.
Naszym celem jest zapewnienie bezpiecznej sieci, chronionej przez zagrożeniami zarówno zewnętrznymi (Internet) jak i wewnętrznymi (użytkownicy). Wykonane przez nas instalacje nadzorujemy i chronimy za pomocą systemów IPS, IDS oraz monitorujących. W przypadku kompleksowej opieki zarządzamy także dokumentacją oraz zapewniamy wdrożenie i utrzymanie systemów kopii bezpieczeństwa.

Skontaktuj się z nami

Przykładowe usługi:

 • BGP; routing
 • firewall zewn. oraz wewnętrzny
 • ochrona antwirusowa, ochrona antyspamowa
 • wykrywanie intruzów; zapobieganie atakom
 • filtrowanie treści internetowych (blokowanie stron; statystyki per użytkownik)
 • tworzenie prywatnych sieci wirtualnych VPN
 • usługi zdalnego dostępu do sieci korporacyjnej

Zarządzanie systemami

Zarządzanie systemami: administracja oprogramowaniem serwerowym oraz stacji roboczych

Środowiska systemów IT poprzez swoją wieloelementowość są często wysoce skomplikowane i wymagają stałego monitoringu. Podlegają także ciągłym zmianom przez fakt dostarczania przez producentów aktualizacji oprogramowania, rozbudowy czy zmiany konfiguracji. Zarządzanie takimi środowiskami bez wdrożonych właściwych procedur i specjalizowanych narzędzi jest nieefektywne i kosztogenne. Oferujemy Państwu usługi wsparcia w zakresie zarządzania systemami i aplikacjami oraz usługi helpdesku dla Państwa użytkowników, pozwalające na pełen nadzór nad procesem rejestracji i rozwiązywania incydentów, zarządzania problemami oraz przechowywania historii zgłoszeń.

Skontaktuj się z nami

Monitoring video

CCTV, od ang. closed-circuit television – telewizja nadzoru zamkniętych pomieszczeń lub powierzchni

Telewizja przemysłowa, częściej spotykana pod pojęciem monitoringu video jest dzisiaj jednym z kluczowych elementów zwiększenia bezpieczeństwa. Staje się coraz bardziej popularna przez wzgląd na swoją wysoką skuteczność i efekty.
W naszej ofercie znajdą Państwo usługi projektowania oraz montażu systemów dozoru video przy wykorzystaniu strukturalnych sieci komputerowych LAN lub sieci radiowych. W instalacjach stosujemy m.in. kamery wysokiej rozdzielczości 2 Mpx, pozwalające osiągnąć doskonałą jakość (szczegółowość) obrazu, który można zapisać na dedykowanych rejestratorach bądź komputerze klasy PC. Przy projektowaniu systemu często opieramy się o istniejącą infrastrukturę sieci komputerowej co w połączeniu ze standardem PoE umożliwia wykonanie instalacji szybciej i przy zmniejszonych kosztach.

Zapytaj o ofertę

Wybierasz sprawdzonych programistów

Od 2007 roku obsługujemy naszych klientów, skutecznie realizując projekty i zapewniając profesjonalne wsparcie.

Skontaktuj się