Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A.

Niniejszym potwierdzamy, że firma IT Pomoc Sp. z o.o. mająca siedzibę we Wrocławiu, ul. Stefana Żeromskiego 62/2 wykonywała wdrożenia systemu EasyCollect (SimpleCollect) w naszej grupie kapitałowej. Firma IT Pomoc Sp. z o.o. świadczy również powdrożeniową usługę serwisową oraz dalszego rozwijania systemu dla naszej grupy.

Wdrożenie systemu w naszej grupie wymagało odpowiedniego przygotowania oraz indywidualnego podejścia zespołu wdrożeniowego firmy IT Pomoc Sp. z o.o.. Projekt był realizowany etapowo, a system był w wielu obszarach mocno dopasowywany do naszych wymagań. Aktualnie wykorzystujemy EeasyCollect (SimpleCollect) w bardzo szerokim zakresie.

Referencje PDF

Stena Recycling Sp. z o.o.

W imieniu spółki Stena Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie potwierdzamy pozytywny przebieg współpracy z firmą IT Pomoc Sp. z o.o. w zakresie prowadzonego dla nas wsparcia informatycznego w zarządzaniu należnościami dzięki autorskiemu systemowi Easy Collect.

Easy Collect to nowoczesny system kompleksowego zarządzania wierzytelnościami. Poprzez ściśle dopasowane do naszych potrzeb moduły i funkcje mamy idealne narzędzie umożliwiające skuteczne zarządzanie windykacją. System ten wspomaga zarządzanie naszymi należnościami zarówno wewnątrz przedsiębiorstwa jak  poza nim tj. m.in. automatycznie generuje i wysyła monity do naszych kontrahentów oraz organizuje i planuje prace pracowników windykacji. Jest to łatwy i szybki sposób na odzyskanie należności  polepszenie płynności finansowej.

W związku z powyższym oraz w podziękowaniu za dotychczasową współprace nasze doświadczenie pozwala nam polecić system informatyczny Easy Collect oferowany przez spółkę IT Pomoc Sp. z o.o. jako rozwiązanie informatyczne pozwalające na kompleksową obsługę windykacji na każdym etapie.

Referencje PDF

PUH „Nobiles 2” S.C.

Stosując u progu wyzwań idących wraz z potrzebą masowego zarządzania wierzytelnościami, uwzględniając zmieniające się otoczenie prawne, ale również mając na względnie skuteczną komunikację m.in. z Kancelariami Komorniczymi wybraliśmy oprogramowanie do kompleksowego zarządzania wierzytelnościami firmy IT Pomoc Sp. z o.o., które w 2019 r. zostało skutecznie wdrożone.

Firma IT Pomoc Sp. z o.o. sumiennie i terminowo wywiązała się z umowy, duże doświadczenie przełożyło się na efekty, które spełniły nasze oczekiwania. Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie, życzliwe i otwarte nastawienie do wymagań klienta.

Ponadto pragniemy zwrócić uwagę na bardzo dużą elastyczność firmy IT Pomoc, kompetencje i profesjonalizm jej pracowników, które pozwoliły ba wprowadzenie modyfikacji do systemu uwzględniającego specyfikę procesów w naszym przedsiębiorstwie oraz wykonanie integracji z już istniejącymi rozwiązaniami.

W związku z powyższym dziękując za dotychczasową współpracę, z całą pewnością możemy zarekomendować IT Pomoc Sp. z o.o. jako specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego jednocześnie polecamy dostarczone przez firmę oprogramowanie.

Referencje PDF

EULEO Sp. z o.o.

EULEO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością od 17 lat świadczy usługi i dostarcza rozwiązania umożliwiające kompleksowe zarządzanie należnościami i redukowanie ryzyka utraty należności. Skuteczna windykacja należności na koszt dłużnika. Działania na drodze polubownej i sądowej. Odzyskiwanie zadłużenia i zapobieganie długom. Wieloletnie doświadczenie, wysoka skuteczność prowadzonych działań oraz stale udoskonalane procedury czynią ze Spółki rzetelnego partnera biznesowego.

Stając u progu zmiany systemu informatycznego do kompleksowego zarządzania nie tylko procesami windykacyjnymi, ale również komunikacją z klientem czy procesami finansowymi, szukaliśmy stosownego oprogramowania oraz partnera z bogatym doświadczeniem, rozumiejącego prowadzony biznes, stabilnego i jednocześnie elastycznego.

Wybór padł na firmę IT Pomoc Sp. z o.o., z którą w czerwcu 2017 r. rozpoczęliśmy współpracę trwającą do dzisiaj.
W tym czasie firma IT Pomoc z powodzeniem wdrożyła w Spółce oprogramowanie EasyCollect oraz wykonała integracje z systemami giełd wierzytelności i portalu RozwaznaFirma.pl. Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalizm, a także elastyczność, jaką wykazała się firma IT Pomoc, dostosowując oprogramowanie do istniejących procesów i potrzeb firmy.
Z pełną świadomością, możemy zarekomendować IT Pomoc Sp. z o.o. oraz dostarczane przez firmę oprogramowanie.

Referencje PDF
Euleo

EWRA SP. Z O.O.

W imieniu spótki EWRA Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu potwierdzam pozytywny przebieg współpracy z firmą IT Pomoc.

Współpraca z firmą rozpoczęła się w kwietniu 2016 r. od analizy wdrożeniowej i dostosowania do naszych potrzeb aplikacji Easy Collect, służącej do obsługi należności na każdy etapie windykacji. Ze względu na profil działalności naszej spółki wsparcie IT ma niebagatelne znaczenie, stąd też wybór padł na IT Pomoc jako najbardziej solidnego a jednocześnie elastycznego partnera ze wszystkich oferentów.

Od samego początku współpracy wszyscy pracownicy firmy IT Pomoc wykazywali się bardzo dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Wdrożenie aplikacji Easy Collect odbyło się bardzo sprawnie oraz, co dla nas najważniejsze, terminowo. Aplikacja została zmodyfikowana dla naszych potrzeb, dzięki czemu jest aktualnie jedynym narzędziem informatycznym z jakiego korzystamy zarządzając portfelem wierzytelności. Cały czas kontynuujemy współpracę z firmą IT Pomoc, która rozszerza funkcjonalności systemu Easy Collect w miarę rozwoju naszej spółki, podpowiadając innowacyjne rozwiązania. Jesteśmy pewni, że znaleźliśmy partnera na długie lata.

Mając na względzie powyższe rekomendujemy firmę IT Pomoc jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w biznesie.

Referencje PDF
EWRA

Reform Capital Sp. z o.o.

W imieniu Reform Capital Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy pl. Powstańców Śląskich 16-18 informuję, iż firma IT Pomoc z siedzibą we Wrocławiu świadczy na rzecz naszej spółki usługi IT, do których należy w szczególności zarządzanie infrastrukturą informatyczną w zakresie sprzętu, sieci i oprogramowania, oraz zapewnia wsparcie helpdesk.

Współpraca z firmą IT Pomoc rozpoczęła się w kwietniu 2012 roku i trwa nieprzerwanie po dziś dzień. Pierwszym i najważniejszym zadaniem, jakie postawiliśmy przed IT Pomoc było zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie kompleksowego systemu informatycznego do obsługi kancelarii prawno-windykacyjnej. Zostało ono zrealizowane terminowo, a jego jakość spełniła wszystkie nasze oczekiwania.
Dużą zaletą współpracy z IT Pomoc jest doskonałe zrozumienie naszych potrzeb zarówno przez właściciela firmy, jak i podległy mu zespół, tak na etapie wdrażania nowych rozwiązań, jak i podczas bieżącego wsparcia.

Nasze doświadczenie pozwala nam polecić firmę IT Pomoc jako rzetelnego, profesjonalnego partnera do długotrwałej współpracy.

Referencje PDF
Reform Capital

LAMBDA Sp. z o.o

Niniejszym pragniemy wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą IT Pomoc, której zleciliśmy wybór i wdrożenie systemu zarządzania relacjami z klientem (CRM) oraz stworzenia dedykowanego oprogramowania raportującego, zintegrowanego z w/w systemem.
Firma IT Pomoc doskonale wywiązała się z umowy.

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz elastyczność firmy pozwoliła na przeprowadzenie wzorowego wdrożenia. Sam system spełnił wszystkie nasze oczekiwania, a przygotowane oprogramowanie pracuje stabilnie i jest intuicyjne w użyciu.
Jesteśmy przekonani, że możemy polecić firmę IT Pomoc jako solidnego i rzetelnego partnera.

Referencje PDF
LAMBDA

ARTCO TRADE Sp. z o.o.

Rekomendujemy firmę IT Pomoc jako solidnego, rzetelnego i kompetentnego partnera w realizacji projektów informatycznych.
W roku 2011 firma IT Pomoc przygotowała i wdrożyła z pełnym sukcesem oprogramowanie do obsługi elektronicznego obiegu faktur w standardzie EDI, dzięki czemu znacząco skrócił się czas przepływu dokumentów. Oprogramowanie umożliwiło konwersję dokumentów z istniejącego systemu fakturowania do systemu EDI.

Na każdym etapie firma wykazywała się dużym zrozumieniem procesu i wspomagała nas profesjonalną pomocą.

Referencje PDF
referencje ITpomoc - artco

PFW Sp. z o.o.

Firma IT Pomoc przeprowadziła w okresie III – VII 2016R. w naszej Spółce wdrożenie systemu zarządzania wierzytelnościami EasyCollect. Profesjonalizm i wzorowe przygotowanie zespołu IT Pomoc pozwoliło na terminowe wykonanie zadania.

Polecamy firmę IT Pomoc jako solidnego partnera.

Referencje PDF

P.H.U. DAKO Sp. z o.o.

P.H.U. DAKO Sp. Z o. o. rekomenduje firmę IT Pomoc z siedzibą we Wrocławiu jako godnego polecenia partnera biznesowego.

Współpraca trwała w okresie: 15.05.2015 – 31.05.2015 i zakończyła się sukcesem.
W ramach współpracy przedsiębiorstwo IT Pomoc zrealizowało wykonanie programu komputerowego – wtyczki oraz dodatku rozszerzającego funkcjonalność programu Mozilla Thunderbird.

Wysoki poziom wiedzy na temat rynku IT reprezentowany przez firmę owocuje całkowitym profesjonalizmem podczas wykonywania zadania.
Zamówienie zrealizowano terminowo z pełnym zaangażowaniem.

Rekomendujemy firmę IT Pomoc, oceniając ją jako partnera kompetentnego i elastycznie podchodzącego do zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby klienta.

Referencje PDF

Biuart Sp. z o.o

Firma IT Pomoc dostarczyła i wdrożyła oprogramowanie CRM w naszej firmie, które z powodzeniem wykorzystujemy z Działach Sprzedaży i Marketingu.
System znacznie przyśpieszył wymianę informacji handlowych i umożliwił bieżący dostęp do niezbędnych informacji o klientach, stając się nieocenionym źródłem wiedzy dla naszych pracowników. Prowadzenie działań handlowych stało się znacznie łatwiejsze a kampanie marketingowe tworzone są bardziej świadomie z ukierunkowaniem na szczegółowe potrzeby klientów.
Znacząco wzrosła także przejrzystość dokumentacji, która dzięki przechowywaniu jej w wersji elektronicznej, jest szybsza do wyszukania i bardziej dostępna.
Na każdym etapie wdrożenia Systemu firma IT Pomoc profesjonalnie wspierała nas doświadczeniem i wiedzą, dlatego polecamy firmę jako solidnego partnera w realizacji projektów informatycznych.

Referencje PDF
biuart

Euroimpex S. A.

Niniejszym oświadczamy, iż Euroimpex S. A. z siedzibą we Wrocławiu korzysta z usług firmy IT Pomoc w zakresie outsourcingu IT. Obsługa prowadzona jest z należytą starannością, w sposób rzetelny i profesjonalny.

Ponadto firma IT Pomoc wdrożyła w Spółce oprogramowanie EasyCollect, które między innymi umożliwiło optymalizacje procesów audytowych oraz komunikację z partnerami Spółki.

Z przyjemnością rekomendujemy IT Pomoc jako solidnego partnera.

Referencje PDF
Euroiinpex

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Styś

Kancelaria radcy prawnego Agata Styś nieniejszym wskazuje, że firma IT Pomoc wdrożyła w naszej kancelarii oprogramowanie EasyCollect. Wdrożenie odbyło się w pełnym zakresie modułowym, co umożliwiło kancelarii prawnej masową obsługę spraw na każdym etapie windykacyjnym (polubownym, sądowym, egzekucyjnym), automatyzację procesów oraz komunikację z EPU.

Świadczone usługi przebiegły sprawnie i bez zakłóceń. Firma IT Pomoc wykazała się doświadczeniem, innowacyjnością i profesjonalnym podejściem do wymagań klienta. Dziękując za dotychczasową współpracę i wsparcie, polecamy IT Pomoc oraz oprogramowanie EasyCollect.

Referencje PDF
Kancelaria Radcy Prawnego Agata Styś

PAKERSI

Firma IT Pomoc w okresie 2013-2014 współpracowała z firmą Pakersi w zakresie tworzenia oprogramowania do rozliczeń z przewoźnikami oraz klientami.

Jako twórca oprogramowania, firma IT Pomoc wykazała się ogromną wiedzą i doświadczeniem- pracownicy zgłębili temat spedycji aby dostosować program do potrzeb rynku. System już w pierwszej wersji był doskonale rozbudowany, spełniał wszystkie wymogi odnośnie jego poprawnego użytkowania. Poprzez kreatywność jaką niewątpliwie dysponują pracownicy firmy IT Pomoc, w programie znalazły się opcje dodatkowe, których firma Pakersi nie przewidziała, a które okazały się bardzo przydatne podczas pracy. Co więcej, zleceniodawca cały czas mógł liczyć na wsparcie techniczne ze strony zleceniobiorcy, który niejednokrotnie naprawiał błędy wyrządzone przez pracowników firmy Pakersi. Program został oddany do użytku w z góry ustalonym czasie, nie było mowy o żadnego rodzaju opóźnieniach.

Współpraca z firmą IT Pomoc przebiegła bardzo korzystnie, przez co firma Pakersi postanowiła ją kontynuować i obecnie zleciła wykonanie kolejnego projektu informatycznego na dużo większą skalę.

Firma IT Pomoc pokazała,że pracują w niej profesjonaliści w pełnym tego słowa znaczeniu, w związku z czym z pełną odpowiedzialnością można polecić ją jako doskonałego partnera do współpracy.

Referencje PDF
PAKERSI

Kancelaria Radcy Prawnego i Mediacji Teodory Ciesielskiej

Niniejszym informuję i potwierdzam, że spółka IT Pomoc Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu od 2017 roku wykonuje kompleksowe usługi wsparcia informatycznego dla Kancelarii Radcy Prawnego i Mediacji Teodory Ciesielskiej z/s we Wrocławiu (dalej „Kancelaria). Usługi wykonywane przez Spółkę , a w szczególności Pana Michała Kik cechuje profesjonalizm oraz wysoka jakość. Spółka IT Pomoc Sp. z o.o. przygotowała dla Kancelarii zaawansowany system informatyczny, który z powodzeniem wspiera jakość, wydajności komfort codziennej pracy, w tym w szczególności obsługę prawną spraw zleconych.

Na uwagę zasługuje dyspozycyjność informatyków spółki IT Pomoc sp. z o.o., którzy służą pracownikom Kancelarii, również przez narzędzia online, swoją pomocą i fachową wiedzą, doświadczeniem oraz umiejętnościami. Docenić należy także dbałość spółki IT Pomoc sp. z o.o. o uwzględnienie specyfiki prowadzonej przez Kancelarię działalności. Spółka IT Pomoc sp. z o.o. gwarantuje poufność wszelkich danych i informacji, z którymi ma styczność w związku z usługami świadczonymi na rzecz Kancelarii, co ma niebagatelne znaczenie dla budowania zaufania podmiotów, dla których Kancelaria świadczy swoje usługi.

Szybkość, skuteczność reakcji i elastyczny sposób współpracy są niewątpliwie zaletami spółki IT Pomoc sp. z o.o., co w połączeniu z resztą wymienionych wyżej cech, czyni ją godną polecenia.

Referencje PDF

EBOF

Z firmą IT Pomoc Sp. z o.o. współpracujemy od 2014 roku

Najważniejszymi zadaniami wykonywanymi przez IT Pomoc dla naszej firmy są:

  • projektowanie i modernizacja systemu wykorzystywanego w procesie wykonywanych usług przez naszą firmę
  • bieżąca dbałość o zachowanie bezawaryjnej pracy systemu
  • asysta dla pracowników BackOffice w zakresie dostosowania systemu do wymagań klientów Ebof
  • wsparcie merytoryczne przy doborze oprogramowania i sprzętu IT

W naszej współpracy przede wszystkim cenimy:

  • wykonywanie wielu prac bezpośrednio w biurach naszej firmy
  • szybkie reagowanie na oczekiwania użytkowników i wsparcie w zakresie ich realizacji
  • profesjonalizm pracowników i znajomość zagadnień dotyczących naszej branży

Na podstawie naszych doświadczeń mogę polecić usługi/oprogramowanie firmy IT Pomoc.

Referencje PDF

Wybierasz sprawdzonych programistów

Od 2007 roku obsługujemy naszych klientów, skutecznie realizując projekty i zapewniając profesjonalne wsparcie.

Skontaktuj się